O firmie

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne BANAKIEWICZ Maciej Banakiewicz, to firma budowlana istniejąca na rynku od 1996 roku. Od tej pory zachowała strukturę działalności firmy rodzinnej. Przez lata swej działalności pozyskała kapitał doświadczeń umożliwiający wszechstronną realizację zleceń budowlanych.

Naszymi klientami są zarówno prywatni inwestorzy jak i duże przedsiębiorstwa. Nasi klienci zyskują pewność, że budowa zrealizowana będzie od początku do końca terminowo, solidnie, rzetelnie, profesjonalnie, zgodnie z projektem i najwyższymi standardami. Dokładamy wszelkich starań, aby budowa w naszym wykonaniu spełniała wszystkie oczekiwania klientów.

Do Państwa dyspozycji stawiamy wykwalifikowanych, ambitnych i profesjonalnych fachowców ogólnobudowlanych, którzy z pasją realizują podjęte działania. Wysoka jakość świadczonych usług i ich terminowa realizacja pozwala na pełne zadowolenie naszych klientów, co prowadzi do obustronnej korzyści współpracy.

Jesteśmy gotowi do podjęcia kolejnych wyzwań i miło nam będzie, jeśli zechcą Państwo przekonać się o zaletach współpracy z nami.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych. Każda usługa wyceniana jest indywidualnie. Zapewniamy, że nasze ceny będą dla Państwa bardzo atrakcyjne. Jeśli chcecie Państwo wiedzieć więcej, skontaktujcie się z nami.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie strona phup-banakiewicz.pl używa Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z polityką plików Cookies.